Özal Mah. Mardin Yolu Üzeri 1. Km Viranşehir/ŞANLIURFA

  • Yükselhan Hotel Viranşehir - Şanlıurfa
  • Yükselhan Hotel Viranşehir - Şanlıurfa

HAKKIMIZDA

Güneydoğudaki eviniz; Viranşehir Yükselhan Hotel... Seçkin, güler yüzlü personeli ile değerli misafirlerimizi konuk etmekten mutluluk duyacaktır.

Viranşehir Otelleri Denilince akla ilk gelen otel olan; Yükselhan Hotel; 22 standart, 7 tw,14 trp,11 aile odası, 2 süit, 1 kral dairesi, 14 no smoking oda, toplam 57 odası ile 105 yatak, kablosuz internet bağlantısı, direkt telefon, tv, klima, kalorifer minibar, 24 saat sıcak su, 24 saat oda servisi ve açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri, yöremize ait yemek çeşitleri, balık ve ızgara çeşitlerini tadabileceğiniz 150 kişilik alarcarte restaurantı, 40 kişilik gurup salonu, 60 kişilik seminer ve toplantı salonu, 40 araçlık oto park ile hizmetinizdedir.

Viranşehir'deki Otelimiz tarihi ipekyolu üzerinde Şanlıurfa’ya 90 km Mardin’e 80 km uzaklıkta Viranşehir merkezindedir.

Otelinizden Şanlıurfa gezi sonrası öğlen yemeği, sırageceli akşam yemeği ve konaklama olarak veya Hasankeyf, Midyat, Mardin gezi dönüşü öğlen yemeği, sırageceli akşam yemeği veya konaklama olarak yararlanabilirsiniz.

NEDEN BİZ

Otelimiz tarihi ipekyolu üzerinde Şanlıurfa’ya 90 km Mardin’e 80 km uzaklıkta Viranşehir merkezindedir.

Yüksek kalitede kişiye özel hizmet sunmaktadır.

Viranşehir Yükselhan Otel'in konforlu odaları seçkin tasarımı ve lüks bir ortamı harmanlıyor.

Hizmetlerimiz
TOPLANTI SALONU

Artık iş seyahatlerinizde Viranşehir'i tercih etmek için bir nedeniniz daha var. 24 saat hizmet veren personeli ile toplantılara hazırlıyoruz.

Hizmetlerimiz
MİNİ CAFE

Yorgunluğunuzu atmak için oturup tv izliyebileceğiniz, odanıza çıkmadan önce sıcak soğuk içecek çeşitlerini alıp dinlenebilirsiniz.

Hizmetlerimiz
LEZZETLİ YEMEKLER

Benzersiz zenginlikteki Viranşehir ve Şanlıurfa mutfağıyla tanışmadan olmaz. Restoranımızda yöresel ve dünya mutfağından derlediğimiz zengin menümüzle hizmetinizdeyiz.